Aktualności - Interwencje drogowe i wizyty „w terenie” - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Interwencje drogowe i wizyty „w terenie”

22 maja 2024

Temat poprawy stanu dróg gminnych to niewątpliwie jedna z najpilniejszych spraw. Burmistrz Mariola Zmudzińska wraz z Wiceburmistrz Karoliną Redzimską poza spotkaniami w urzędzie osobiście przyglądają się stanowi dróg.

Spotkania „w terenie” z firmami odpowiedzialnymi za modernizację dróg, zgłaszanie pilnych interwencji, rozmowy z Mieszkańcami dotyczące newralgicznych odcinków, tak w praktyce wyglądają minione dni. Na drogach nie brakuje połamanych płyt yomb, ubytków w nawierzchniach bitumicznych, a nawet gwoździ. Wszystkie nieprawidłowości systematycznie są zgłaszane do pilnej naprawy.

Zdajemy sobie sprawę, że do zrobienia wciąż jest bardzo dużo, ale wierzymy, że dzięki intensywnej pracy stan naszych dróg zauważalnie poprawi się. Jednocześnie, licząc na Państwa wyrozumiałość, przepraszamy za utrudnienia, które mogą pojawić się przy kolejnych modernizacjach.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2024-05-22)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij