Rada Miejska - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Rada Miejska


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Rada Miejska

 Lp.

 Imię i nazwisko

 Funkcja

 Miejscowość

 Kontakt

 1.

 Cichowicz Katarzyna

 Przewodnicząca Rady  Miejskiej

 Czaple

 tel. 730 191 197
 e-mail k.cichowicz@zukowo.pl

 2.

 Pająk Maciej

 Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 Banino

 tel. 500 666 496
 e-mail m.pajak@zukowo.pl

 3.

 Pellowski Tomasz

 Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 Leźno

 tel. 511 686 622
 e-mail t.pellowski@zukowo.pl

 4.

 Szmidtke Witold

 Wiceprzewodniczący Rady   Miejskiej

 Pępowo

 tel. 605 600 851

 5.

 Belka Ryszard

 Radny Rady Miejskiej

 Banino

 tel. 504 490 851

 6.

 Byczkowska Maria

 Radna Rady Miejskiej

 Żukowo

 

 7.

 Fopke Tomasz

 Radny Rady Miejskiej

 Chwaszczyno

 tel. 507 023 977
 e-mail t.fopke@zukowo.pl

 8.

 Gruba Stefan

 Radny Rady Miejskiej

 Małkowo

 

 9.

 Kankowski Wojciech

 Radny Rady Miejskiej

 Skrzeszewo

 

10.

 Karczewski Andrzej

 Radny Rady Miejskiej

 Łapino Kartuskie

 tel. 503 913 758
 e-mail a.karczewski@zukowo.pl

11.

 Niklas Tomasz

 Radny Rady Miejskiej

 Banino

 tel. 888 249 926
 e-mail t.niklas@zukowo.pl

12.

 Nosel Aleksandra

 Radna Rady Miejskiej

 Chwaszczyno

 tel. 668 692 709
 e-mail a.nosel@zukowo.pl

13.

 Okrój Adam

 Radny Rady Miejskiej

 Borkowo

 tel. 696 477 513

14.

 Lehmann Jan

 Radny Rady Miejskiej

 Chwaszczyno

 

15.

 Ropel Bogumiła

 Radna Rady Miejskiej

 Rębiechowo

 tel. 609 775 281

16.

 Sarach-Jagła Natalia

 Radna Rady Miejskiej

 Glincz

 tel. 504 131 460
 e-mail n.sarach@zukowo.pl

17.

 Stromski Adam

 Radny Rady Miejskiej

 Otomino

 tel. 501 060 775
 e-mail a.stromski@zukowo.pl

18.

 Stubińska-Nalewajek Renata

 Radna Rady Miejskiej

 Żukowo

 e-mail r.stubinska@zukowo.pl

19.

 Szur Stanisław

 Radny Rady Miejskiej

 Żukowo

 tel. 723 481 367

20.

 Tokarski Grzegorz

 Radny Rady Miejskiej

 Niestępowo

 

21.  Treder Tyberiusz  Radny Rady Miejskiej  Żukowo

 e-mail t.treder@zukowo.pl

Przyjmowanie obywateli, w tym w sprawie skarg i wniosków: 

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żukowie 

Katarzyna Cichowicz

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie: 

Maciej Pająk

Tomasz Pellowski

Witold Szmidtke

Po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu z Wiceprzewodniczącym lub z Biurem Rady

Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-05-18)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Przekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij